http://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_2.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_3.jpg

Okna i drzwi - aluminiowe

Okna w sensie dosłownym są Państwa oknem na świat, jak również wizytówką domu. Dlatego też mamy profil aluminiowy dla każdego domu. Od klasycznych i romantycznych, do surowych i nowoczesnych. Dostępne są w ponad 400 kolorach strony wewnętrznej i zewnętrznej.
 
Aluminium jest jednym z najwytrzymalszych materiałów budowlanych, prawie nie wymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Poza tym, elegancki profil okien aluminiowych gwarantuje maksymalny dostęp światła. Wpuście słońce do wnętrza!
 
Stylowe drzwi aluminiowe
Pierwsze wrażenie na temat domu lub miejsca tworzy się z chwilą otwarcia drzwi. Dlatego firma Reynaers projektuje szeroki wybór solidnych drzwi aluminiowych, z których każde sprawdzą się w Państwa domu. Podstawowa konstrukcja pomimo swej prostoty posiada wiele odmian.. Posiadamy profile aluminiowe do drzwi w każdym stylu.
Drzwi aluminiowe zapewniają duże bezpieczeństwo, co wynika z faktu niezwykłej wytrzymałości profili aluminiowych. Istnieje możliwość instalacji szeregu okuć zapewniających optymalne bezpieczeństwo. Drzwi można, na przykład, wyposażyć w zamek trzypunktowy lub specjalnie skonstruowane okucia drzwiowe. To złe wieści dla włamywaczy, ale dobre dla Państwa.
Jeśli szukacie Państwo drzwi idealnie pasujących do elewacji lub nawet wpasowujących się w nią lub przeciwnie, chcecie uzyskać efekt kontrastu poprzez wyjątkowy wygląd lub szczególne oświetlenie, firma Reynaers może pomóc Wam, dostarczając produkt na zamówienie spełniający wszelkie Państwa życzenia.
 
Zalety okien aluminiowych :
 
– Izolacja termiczna i akustyczna.
– Łatwość utrzymania.
– Szeroka paleta kolorów.
– Różnorodne style i systemy otwierania.
– Dostępne systemy antywłamaniowe i ognioodporne

Kontakt

Imię i nazwisko: E-mail: Temat: Wiadomość:
Podaj wynik działania widocznego powyżej: