http://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_2.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_3.jpg

Ogrody zimowe

Wpuść słońce dzięki aluminiowemu ogrodowi zimowemu
 
Aluminiowy ogród zimowy wniesie światło i przestrzeń do Waszego domu. Proszę sobie wyobrazić ten efekt w piękny, wiosenny dzień! Ale tak naprawdę, dzięki ogrodowi zimowemu można cieszyć się światłem i przestrzenią przez okrągły rok we własnym domu lub przyjemnym pokoju słonecznym. Aluminium daje niemal nieograniczone możliwości, od najprostszego dobudowanego ogrodu zimowego do skomplikowanych budowli.
 
Ogród zimowy w każdym stylu architektonicznym
 
Stosownie do Państwa zamierzeń, profile aluminiowe firmy Reynaers pomogą Państwu zbudować wymarzony ogród zimowy. Styl „funkcjonalny”, na przykład, wygląda prosto, a jednocześnie elegancko, natomiast styl „oranżeria” przywodzi na myśl autentyczny nastrój wiktoriańskiej werandy. Do romantycznych stylów architektonicznych i renowacji proponujemy serię „renesansową”. Własny, aluminiowy ogród zimowy dla każdego.
 
Zadaszony taras
 
Jeśli, jednak, nie mają Państwo miejsca na ogród zimowy, a chcieliby uzyskać podobną atmosferę, możecie zdecydować się na markizę firmy Reynaers. Nasze aluminiowe markizy wpuszczają dostatecznie dużo światła, a ich styl jest ponadczasowy. Ponadto, doskonale chronią przed deszczem i wiatrem.
 
Zalety aluminiowych ogrodów zimowych:
 
Różnorodność kształtów i stylów.
Szeroka paleta kolorów.
Szeroki asortyment akcesoriów: wentylacyjnych, systemów żaluzji, sterowników.
Wysoka jakość.

Czytaj również: Energooszczędne okna

Kontakt

Imię i nazwisko: E-mail: Temat: Wiadomość:
Podaj wynik działania widocznego powyżej: