http://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_2.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_3.jpg

Konstrukcje cało-szklane, bezszprosowe

Wykorzystanie ścian całoszklanych daje możliwość uzyskania przestronnego pomieszczenia, nawet gdy nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią. Ściana ze szkła daje nam wrażenie, iż to, co znajduje się za nim, także należy do pomieszczenia... Takie rozwiązanie  często jest wykorzystywane przez biura - przeszklone gabinety nie tylko dobrze wyglądają, ale dają też przełożonym możliwość kontrolowania działań pracowników. W biurach firm zajmujących się wykonawstwem szklanych ścian i elementów, ściany ze szkła to najlepszy folder firmy.


konstrukcje całoszklane

Ścianki szklane z powodzeniem mogą być stosowane w naszych domach. Polecamy zarówno ścianki szklane jak i drzwi, które mogą w całości lub częściowo być piaskowane lub oklejone folią matową, która pozwala  nanieść dowolny wzór. Szkło jest jasne, pomieszczenie doświetlone, a taka ściana szklana zapewni odpowiedni poziom intymności.

Całoszklane konstrukcje
 

Czytaj również: Okna Poznań

Kontakt

Imię i nazwisko: E-mail: Temat: Wiadomość:
Podaj wynik działania widocznego powyżej: