http://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_2.jpghttp://oszczedneokna.pl/images/slider//head_bg_3.jpg

Bramy garażowe segmentowe

Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę. Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho i lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem. Wszystkie bramy z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem palców. Bramy podwójnościenne wypełnione są pianką izolacyjną nie zawierającą freonu. Dla inwestorów stawiających wysokie wymagania W wielu wariantach wykonania powierzchni zewnętrznej płyty bramy. Ze stali: bramy pojedynczościenne i podwójnościenne - izolowane termicznie. Wersje ekskluzywne z płytą z pełnego drewna. Z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze. Bogata gama kolorów i oklein drewnopodobnych.

Bramy grażowe uchylne

Uchylne bramy garażowe firmy HÖRMANN do garaży pojedynczych, podwójnych lub ciągów garażowych łączą w sobie wysoką jakość i sprawdzone rozwiązania techniczne z solidną konstrukcją i niezawodnym działaniem. Oferowane są w wielu wielkościach znormalizowanych i specjalnych, z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze. Wiele motywów do wyboru. Płyta stalowa tłoczona w pionowe lub poziome rowki, wzór jodełkowy- lub w romby, kasetony lub płyta z drewna gatunków rustykalnych (świerk kanadyjski, świerk skandynawski) oraz ażurowe. Dostępne także w kolorze złoty dąb i mahoń.
 

Kontakt

Imię i nazwisko: E-mail: Temat: Wiadomość:
Podaj wynik działania widocznego powyżej: